Usługi ksero

W zakres usług, jakie mogą być świadczone przez wysokiej klasy punkty serwisowe ksero wchodzi co ciekawe szereg rozmaitych profesjonalnych czynności a nie jedynie samo drukowanie. W tym zakresie poza kopiowaniem warto również wspomnieć o wydrukach oraz skanowaniu wieloformatowym. Mowa tu o kserach czarno-białym oraz Włoska chemia gospodarcza kolorowym na rozmaitych formatach wydruku, czyli od A4 przez A0. Do tego dochodzi wyrabianie fachowych pieczątek, robienie plakatów i drukowanie ich na odpowiednich parametrach wydruku i właściwym, przeznaczonym do tego papierze.
Do tego dochodzą także wizytówki, których robota może zająć wprawionej ekipie z Kawa włoska punktu ksero zaledwie kilkadziesiąt minut. Dostępne są rozmaite, gotowe już projekty tychże wizytówek, a jedyne co, to trzeba nanieść właściwe dane osobowe. Kolejny punkt to ulotki oraz szyldy i banery. Warto także wspomnieć o serwisowaniu kserokopiarek firmowych czy osobistych klientów oraz usłudze laminowania a także grawerowania. Występują opcje grawerowania czarno-białego oraz kolorowego, a także grawerowanie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu laserowego.
Do tego taka firma oferuje często w swym wachlarzu usług także stojaki rollup, do tego wycinanie przestrzenne, logotypy czy styrodury oraz oprawy specjalistyczne dokumentów, także bindowanie oraz oprawę kanałową.