MediaLab Junior Warszawa

algorytmy i sampling – magia w procesie

„MediaLab Junior Warszawa” to dwa cykle innowacyjnych warsztatów Fundacj Culture Shock, łączących nowe technologie i edukację, których adresatami jest młodzież z warszawskich ośrodków wychowawczych. Podczas zajęć młodzi ludzie wraz z trenerami – specjalistami w danej dziedzinie wypracowują oryginalne pomysły ucząc się zasad programowania i pracy z dźwiękiem dzięki dostępnym w zasobach otwartych technologiom. Warsztaty odbywają się w październiku i listopadzie w należącej do Fundacji „Przestrzeni Na Skarpie”. 26 listopada odbędzie się finał warsztatów.

Wszystkie scenariusze, materiały, zdjęcia, filmy, aplikacje powstałe w ramach projektu Medialab Junior będą dostępne są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska oraz zostaną opublikowane na stronie Fundacji Culture Shock. Zależy nam by posłużyły innym osobom, organizacjom, trenerom do realizowania podobnych projektów.

Projekt MediaLab Junior współfinansowany jest ze środków miasta st. Warszawa na rzecz realizacji zadania publicznego z zakresu edukacji kulturalnej.

Więcej informacji na stronie CultureShock KLIKNIJ