Prowadzący warsztaty:

Radosław Brzuska (SOCIAL POWER) – Fan nowych technologii i trendów komunikacyjnych, w zmieniającym się świecie mediów, któremu przygląda się z bliska od ponad dwunastu lat.

Przez prawie 10 lat współtworzył strategie i projekty internetowe powstające na styku telewizji TVN i portalu Onet.pl. Od dwóch lat w spółkach grupy Aegis Media odpowiada za tworzenie innowacyjnych strategii reklamowych.

Daniel Grzesiuk (SOCIAL POWER) – z wykształcenia psycholog, z doświadczenia strateg komunikacji, aktualnie Social Media Manager w agencji Hypermedia Isobar, gdzie zajmuje się komunikacją marek w mediach społecznościowych. Jest zwolennikiem i entuzjastą budowania strategii komunikacji opartej na dwustronnym zaangażowaniu marki i konsumentów. Pomysłodawca akcji Polskiego Dnia Przytulania, który stworzył w ramach strategii komunikacji dla marki Hoop Cola.

Paweł Janicki (PHI)- niezależny twórca medialny i producent operujący w domenie muzyki generatywnej, estetyki microsound i kompozycji algorytmicznej. Tworzy audiowizualne systemy interaktywne, instalacje i performances. Pracuje z autorskimi, systematycznie rozwijanym narzędziami programowymi i interfejsami. Związany z Centrum Sztuki WRO, gdzie kieruje Laboratorium WRO. Jego aktywności są skoncentrowane na aplikacjach sieciowych i dźwiękowych oraz systemach sensorycznych (m.in. Interaktywny Plac Zabaw).

Michał Szota (BROWSER ART → HTML5 minus WWW) – projektant grafiki i interakcji, VJ, współpracownik Centrum Sztuki WRO, anglista. Tworzy strony WWW od 10 lat i od tego czasu eksperymentuje z alternatywnymi zastosowaniami technologii WWW.

Bartosz Posacki (Wiejski design)- Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, na kierunku Projektowanie Architektury Wnętrz. Dyplom z zakresu projektowania architektury wnętrz oraz aneks z malarstwa obronił w 2001 roku. W 2007 roku uzyskał tytuł doktora na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie związany z Instytutem Sztuki Uniwersytetu Opolskiego gdzie na stanowisku adiunkta kieruje Zakładem Nowych Mediów. Zajmuje się animacją eksperymentalną, działaniami z zakresu nowych mediów, grafiką, projektowaniem graficznym oraz (niestety coraz rzadziej) malarstwem. Od 2001 roku brał udział w ponad 70 wystawach w Polsce i zagranicą.

Paulina Ptaszyńska (Wiejski design)- W Instytucie Sztuki Uniwersytetu Opolskiego ukończyła studia magisterskie na kierunku: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych, o specjalności: Projektowanie Graficzne i Nowe Media, oraz obroniła z wyróżnieniem dyplom z zakresu Nowych Mediów. Brała udział w licznych projektach, warsztatach i wystawach, między innymi w: międzynarodowych warsztatach EUROPEAN FORUM OF HISTORY AND ARTS, w Krzyżowej, oraz w międzynarodowych warsztatach artystycznych FLASHBACK (International Summer Academy with Aesthetic Workshops, Version 17.2.10). Zajmuje się działaniami z zakresu nowych mediów, instalacją multimedialną, mappingiem, projektowaniem graficznym oraz fotografią.

Michał Misiura (Wiejski design) - Ukończył kierunek Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych w Opolu z tytułem Magistra sztuki. Animator, plakacista, twórca spotów reklamowych, filmów promocyjnych, teledysków, instalacji multimedialnych oraz mappingowych. Jest członkiem stowarzyszenia Fabryka – Klub Inicjatyw Niezależnych. Od 2009 zafascynowany sztuką wizualną współpracuje jako Vj z grupą Propaganda Soundsystem, Stereometria oraz wykonawcami: Elektrische.TV oraz Pleq. Z Pleqiem wystąpił na III Międzynarodowym Festiwalu Nowych Zjawisk Audiowizualnych w Poznaniu oraz na III Festiwalu Ambientalnym we Wrocławiu. Ponadto brał udział w wielu wystawach grupowych, miedzy innymi: III Festiwal Światła w Cieplicach, XI Festiwal Sztuki Wysokiej w Bytomiu, Wystawa Grupy Pomiędzy w Pałacu Biedermanna w Łodzi.